BEKO Dryer Machine | BM3T37249WBB | Energy efficiency class C | Front loading | 7 kg | Digital | Depth 54.5 cm | White
- TootjadBEKO
- Mudel: BM3T37249WBB
- Saadavus: 5
-
534€
BEKO Dryer Machine | BM3T37249WBB | Energy efficiency class C | Front loading | 7 kg | Digital | Depth 54.5 cm | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 40.50 kg |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kõrgus | 84.6 cm |
| Kuivatamismaht | 7 kg |
| Laius | 59.8 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Müratase | 64 dB |
| Net weight | 39.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | BM3T37249WBB |
| Programmide arv | 15 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 54.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli sisetuli | Yes |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









